Oferta archiwalna

Bregus System odwróconej osmozy Alkaline Redox ! Pompa

Oferta archiwalna

3 385,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


Bregus Alkaline Świecie, filtracja wody Świecie, technologia "click and slick" Świecie

System dodatkowo jest wyposażony w Pompę Grawitacyjną. Dzięki niepowtarzalnej konstrukcji pompa jest znacznie bardziej wydajna w porównaniu do zwykłych pomp a dodatkowo nie wymaga zasilania elektrycznego w przeciwieństwie do tradycyjnych pomp.



KOMPAKTOWY SYSTEM OSMOZY Bregus Alkaline




Kompaktowy system filtrowania wody III Generacji Bregus Alkaline usuwa 96% - 98% soli rozpuszczonych w wodzie, które są oddzielone i usunięte w procesie odwróconej osmozy. Dzięki tej metodzie otrzymujemy dostęp do czystej i świeżej wody niezwykle wysokiej jakości, nadającej się od razu do picia. Filtr neutralizuje chlor, który powoduje nieprzyjemny zapach i smak wody.


Szeroka gama wkładów szlifujących pozwala dobrać najlepsze rozwiązanie dla każdego użytkownika – od węgli z nanocząsteczkami, poprzez wkłady combo mineralizujące, biorezonatory, wkłady alkalizujące, aż po czynnik REDOX, który nasyci Twoją wodę antyoksydantami hamującymi procesy starzenia się komórek




Bregus Alkaline:


Kompaktowe urządzenie dostarczane w eleganckiej i nowoczesnej obudowie, która pozwala zamontować je w dowolnie wybranym miejscu bez potrzeby zakładania dodatkowych mocowań. System jest wytrzymały na uszkodzenia, a zarazem niezwykle estetyczny tworząc miejsce jego montażu ciekawym i nowoczesnym. Bregus Alkaline charakteryzuje się nie tylko niewielkim rozmiarem, ale również łatwością montażu.


Materiały wykonania spełniają najwyższe standardy i rygory dotyczące tworzyw mających kontakt z żywnością.


Wymienne wkłady bagnetowe w technologii „click and slick” sprawiają, że serwis każdego urządzenia trwa dosłownie minutę.


Elegancka, nowoczesna, ceramiczna wylewka dostarczana wraz z urządzeniem pozwala wygodnie i szybko pobierać wodę zawsze, gdy jest potrzebna.


Co ważne, urządzenie jest zaopatrzone w detektor wycieku wody, który odetnie zasilanie wody w przypadku jakiejkolwiek, niewielkiego wycieku.




Właściwości:




Ciśnienie:


System bez pompy: 2,5 do 4,2 bar


System z pompą: 1 do 3 bar


Temperatura wody surowej: 5 – 35 ºC


Maksymalne zasolenie wody: 1000 ppm


Dostawa napięcia prądu elektrycznego:


System bez pompy: Nie wymagany


System z pompą grawitacyjną GP: Nie wymagany




Wymiary:


Szerokość: 240 mm


Wysokość: 430 mm


Głębokość: 475 mm




Zestaw zawiera:




1. Zestaw wkładów filtrujących wodę


2. Zestaw wkładów wzbogacających wodę


3. Membrana najwyższej klasy


5. Wylewka


6. Zbiornik na wodę


7. Instrukcja obsługi


8. Karta gwarancyjna


Ważne do: 2019.11.19, wyświetleń: 100

nr ogłoszenia: 16986